FireAds Facebook Instagram

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania


1. Czy rejestracja w serwisie CashGroup jest całkowicie darmowa?

Tak, rejestracja jest w zupełności darmowa. CashGroup w żadnym wypadku nie wymaga dokonywania opłat za jakiekolwiek uczestnictwo.

2. Czy dostęp do poradników jest dostępny dla każdego bez limitów?

Tak, poradniki które znajdują się na naszej stronie są dostępne dla użytkowników zarejestrowanych i mogą z nich korzystać bez limitu.

3. Jak zacząć zarabiać przez internet ? / Nie wiem jak zarabiać w internecie i od czego zacząć

Dokładamy wszelkich starań, aby osoby zupełnie niewtajemniczone w zarabianie przez internet mogły spokojnie się wszystko nauczyć od podstaw. Chętnie służymy pomocą indywidualną dla każdego zarejestrowanego użytkownika.

4. Czy mogę zamieścić na stronie CashGroup poradnik/porady dotyczące zarabiania w sieci?

Przygotowany przez Ciebie poradnik możesz wysłać do nas na kontakt@cashgroup.pl. Po pozytywnym rozpatrzeniu zamieścimy go na stronie. Pamiętaj aby był to Twój autorski poradnik.

5. Czym jest CashGroup?

Jesteśmy społecznością, której głównym celem jest pomoc użytkownikom w zarabianiu w sieci. Doświadczony zespół oraz aktywni użytkownicy pomogą Ci osiągnąć spore umiejętności, które możesz efektywnie wykorzystać w zarabianiu online.

6. Chcę dołączyć do zespołu CashGroup oraz móc tworzyć wspólnie pomocną społeczność.

Jeżeli jesteś chętny aby dołączyć do naszego zespołu oraz chcesz tworzyć razem z nami największą grupę zarabiających przez internet użytkowników skontaktuj się z nami na kontakt@cashgroup.pl

7. Na stronie lub w poradniku znajduje się błąd lub poradnik jest już nieaktualny.

Jeżeli na stronie bądź w porandiku znajduje się błąd lub jest on nie aktualny, proszę zgłoś to do nas na kontakt@cashgroup.pl

8. W jaki sposób mogę się skontaktować z administracją serwisu ?

W zakładce kontakt znajdziesz różne formy kontaktu z naszym zespołem. Staramy się być dostępni dla Was 24h.